icon

BlueStacks App Player

4.230.10 için
Mac

3.4

8

Mac'inizde tüm Android uygulamalarını taklit edin

321.9k

Bu uygulamayı oyla

BlueStacks App Player küçük bir uygulamadır, herhangi bir sorun yaşamadan Mac üzerinde Android'i taklit edebileceksiniz: tek yapmanız gereken şey uygulamayı kurmak, sadece saniyeler içinde uygulamaları taklit edersiniz.

Program ilk başta size, bir Android cihazına sahip olup olmadığınızı sorar. Eğer bir Android cihazınız varsa, programla birleştirebilir ve uygulamaları eş zamanlayabilirsiniz, böylece kullandığınız hesabınızla çalışmaya devam edersiniz. Eğer bir Android cihazınız yoksa, yine bütün uygulamaları indirip kullanabilirsiniz.

Uygulamaları indirmek için yapmanız gereken tek şey arama kısmına uygulamanın ismini yazmak ve indirmesi için tıklamak. Sadece saniyeler içinde, uygulamalar bilgisayarınızda kullanıma hazır olur. Elbette, tüm uygulamalarda fare imlecini parmağınız olarak kullanabileceksiniz, böylece Angry Birds gibi oyunları ya da Google Play'den herhangi bir ücretsiz ismi sezgisel yolla oynayabileceksiniz.

Programın seçenekleri cihazın tuşları ve dili gibi ayarları yapmanıza izin verir. Buradan, örneğin klavyenizi kullanarak telefondan hız ölçeri seçebileceksiniz. Bu şekilde oyunları oynarken asla problem yaşamazsınız. BlueStacks App Player, herhangi bir Mac kullanıcısına olasılıklar dünyasını getiren fantastik bir araçtır, Mac kullanıcısı Google Play'de yer alan tüm uygulamaları kullanabilecek.
X